Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE CAT MOM 15% kod rabatowy SUMMERSALE

RAGDOLL 

NASZYJNIK ELEGANTE Z GRAWEROWANĄ ZAWIESZKĄ


Duże, okrągłe, błyszczące oczy to ich znak rozpoznawczy, tak samo jak i ich ubarwienie. Podobnie jak koty syjamskie, ragdolle należą do kotów o ubarwieniu colorpoint. Miłośnicy ragdolli nie kochają ich jedynie za niezwykły wygląd i duże niebieskie oczy. Koty tej rasy uważane są za bardzo towarzyskie. Są łagodne, potulne, spokojne i inteligentne, przede wszystkim uwielbiają przytulanie i zabawę, a za swoimi właścicielami chodzą krok w krok!

Naszyjnik z czworonogiem to idealny pomysł na prezent dla wszystkich osób kochających zwierzaki. Od teraz możesz mieć swojego najlepszego przyjaciela zawsze przy sobie. Możliwość personalizacji zawieszki czyni biżuterię jeszcze bardziej wyjątkową i unikatową.


wybierz długość oraz wersję naszyjnika
 wpisz grawer, jaki ma się znaleźć po obu stronach kotka


Łańcuszki naszyjników Elegante wykonane są ze srebra o próbie 925, masz także możliwość wybrania wersji pozłacanej 24 k złotem. Długość naszyjnika również masz do wyboru - 40 lub 60 cm.  Biżuteria zaprojektowana i ręcznie wykonana w Polsce w pracowni by ilo. Każdy z naszyjników zawsze pakujemy w bawełniany woreczek prezentowy z logo marki.


Jeśli nie chcesz sentencji na zawieszce - wpisz: bez grawera
Jeśli chcesz skorzystać z kreatorów naszyjników - kliknij tutaj.

Ragdoll - naszyjnik Elegante z grawerowaną zawieszką z kolekcji Cat Mom

149.00 PLN
loading...