Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% NOWE DROPY PUZZLE -20% Drewniane bransoletki 15% kod rabatowy SUMMERSALE

KUNDELEK - MONETKA NA WIECZNEJ NITCE

MIXUJ MONETKI Z BY ILO


Kundelek, czyli tak zwany mieszaniec, zazwyczaj zachowuje się zgodnie z tym, do jakiej rasy jest najbardziej podobny. Kundelki w ostatnich latach ogromnie zyskują na popularności – i dobrze! Wśród nierasowych psiaków dla każdego znajdzie się przyjaciel. Dlatego jeśli planujesz psiaka, ale nie masz wobec niego ogromnych oczekiwań, zastanów się nad adopcją czworonoga.

Do bransoletki możesz dobrać kolejne monetki...a do wyboru masz aż kilkadziesiąt ras piesków, dog mom, cat mom, serce, aparat fotograficzny, łapkę i wiele,wiele innych...! Wybieraj i mixuj dowolnie zawieszki - monetki !

Bransoletka wykonana jest z tzw. "wiecznej nitki"- bardzo wytrzymałej i odpornej na płowienie. Specjalnie zaprojektowane wiązanie umożliwia regulację, dzięki czemu jest uniwersalna pod względem rozmiaru. Nitki występują w kilkunastu kolorach - każdy znajdzie coś dla siebie. Wersję monetek masz również do wyboru - srebrną lub pozłacaną 24k złotem . Idealny pomysł na prezent dla samej siebie lub bliskiej Ci osoby. Każdą bransoletkę pakujemy w bawełniany woreczek z logo marki, w związku z czym nie musisz się już martwić o opakowania prezentowe.


* Bransoletki z monetkami projektujemy i wykonujemy ręcznie od podstaw w Polsce, w pracowni By Ilo

** Zawieszka bez możliwości grawera

Kundelek - Monetka na wiecznej nitce

79.00 PLN
loading...