Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE Drewniane bransoletki 15% kod rabatowy SUMMERSALE

Kreator bransoletek z kamieni naturalnych z grawerowanymi zawieszkami by ilo


Bransoletki z kamieni naturalnych: jadeitów, kwarców, szmaragdów, ametystów. Do każdej bransoletki dodaj grawerowane zawieszki by ilo. 

Wybierz model bransoletki z kamieni naturalnych. Następnie wybierz ilość i modele zawieszek jubilerskich oraz wpisz sentencje, które mamy wygrawerować.

Bransoletki z kamieni naturalnych wykonujemy ręcznie na specjalnych linkach jubilerskich, każda z nich posiada dodatkowo 10 mm przedłużkę do regulacji. Zakończone są diamentem z brandingiem by ilo. Zawieszki z grawerem mocowane są na piękną, okrągłą przekładkę. Możesz wybrać wersję srebrną bądź pozłacaną 24k złotem.

Biżuterię zawsze pięknie pakujemy w elegancki woreczek, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako prezent.

Obustronny grawer jest zawsze w cenie produktu. Wygrawerujemy sentencję wymyśloną przez Ciebie. Inspiracji szukaj w zakładce pomysły na grawer.

Kreator pozwala na dodanie maksymalnie 3 zawieszek z grawerem w dowolnej konfiguracji. W innej kategorii wybierzesz gotowe propozycje od by ilo. Jeśli chcesz większą ilość zawieszek napisz do nas na ilo@byilo.pl :)

Kreator bransoletek z kamieni Royal

159.00 PLN
loading...

Podobne produkty