Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE CAT MOM 15% kod rabatowy SUMMERSALE

CORGI - MONETKA NA WIECZNEJ NITCE

MIXUJ MONETKI Z BY ILO


Corgi jest żywy, pogodny i przyjacielski. Jego silny instynkt stadny każe mu się trzymać blisko rodziny, dlatego zwykle nie przejawia skłonności do włóczenia się. Pies tej rasy uczy się chętnie i szybko. Jego duża inteligencja może się jednak okazać pewną przeszkodą dla osób, które po raz pierwszy szkolą psa – corgi w lot zapamięta błędy popełnione przez przewodnika. 

Do bransoletki możesz dobrać kolejne monetki...a do wyboru masz aż kilkadziesiąt ras piesków, dog mom, cat mom, serce, aparat fotograficzny, łapkę i wiele,wiele innych...! Wybieraj i mixuj dowolnie zawieszki - monetki !

Bransoletka wykonana jest z tzw. "wiecznej nitki"- bardzo wytrzymałej i odpornej na płowienie. Specjalnie zaprojektowane wiązanie umożliwia regulację, dzięki czemu jest uniwersalna pod względem rozmiaru. Nitki występują w kilkunastu kolorach - każdy znajdzie coś dla siebie. Wersję monetek masz również do wyboru - srebrną lub pozłacaną 24k złotem . Idealny pomysł na prezent dla samej siebie lub bliskiej Ci osoby. Każdą bransoletkę pakujemy w bawełniany woreczek z logo marki, w związku z czym nie musisz się już martwić o opakowania prezentowe.


* Bransoletki z monetkami projektujemy i wykonujemy ręcznie od podstaw w Polsce, w pracowni By Ilo

** Zawieszka bez możliwości grawera

Corgi - Monetka na wiecznej nitce

79.00 PLN
loading...