Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE CAT MOM 15% kod rabatowy SUMMERSALE

CHIHUAHUA

GRAWEROWANA ADRESÓWKA OD BY ILO


Chihuahua - ten najmniejszy pies świata jest żywy, bystry i czuły wobec właścicieli. Lubi być w centrum zainteresowania i przesiadywać na kolanach. Ignorowany przez dłuższy czas, upomina się o należną mu uwagę. Zazwyczaj największym uczuciem darzy wybraną osobę, ale jest miły również dla pozostałych domowników.


Psia adresówka to obowiązkowy gadżet wszystkich troskliwych właścicieli czworonogów.  W przypadku zaginięcia zwierzęcia, grawerowany identyfikator bardzo ułatwi znalazcy kontakt z jego właścicielem. Na adresówce w kształcie swojego zwierzaka, możesz wygrawerować jego imię, swój numer telefonu, adres domowy lub inne istotne informacje. Grawer jest dwustronny i zawsze w cenie produktu. 

Wersję adresówki masz do wyboru - srebrną lub pozłacaną 24k złotem. Do identyfikatora dołączony jest pierścień o średnicy ok 2 cm, który łatwo przymocujesz do obroży swojego zwierzaka.


*Kolekcja została od podstaw zaprojektowana i wykonana w Polsce, w pracowni BY ILO. Każdy egzemplarz adresówki pakujemy w bawełniany woreczek prezentowy z logo marki

CHIHUAHUA - GRAWEROWANA ADRESÓWKA W KSZTAŁCIE TWOJEGO PUPILA

79.00 PLN
loading...