Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE CAT MOM 15% kod rabatowy SUMMERSALE

KOLEKCJA DOG MOM - BOKSER

GRAWEROWANA ADRESÓWKA OD BY ILO


Boksery znane są dziś przede wszystkim jako psy rodzinne, jednak doskonale spełniają się także jako psy stróżujące, obronne i ratunkowe, a także towarzyszące i sportowe. Bokser swoich miłośników przekonuje nie tylko złożoną osobowością, lecz również wyglądem nie do pomylenia z żadną inną rasą.

Psia adresówka to obowiązkowy gadżet wszystkich troskliwych właścicieli czworonogów.  W przypadku zaginięcia zwierzęcia, grawerowany identyfikator bardzo ułatwi znalazcy kontakt z jego właścicielem. Na adresówce w kształcie swojego zwierzaka, możesz wygrawerować jego imię, swój numer telefonu, adres domowy lub inne istotne informacje. Grawer jest dwustronny i zawsze w cenie produktu. 

Wersję adresówki masz do wyboru - srebrną lub pozłacaną 24k złotem. Do identyfikatora dołączony jest pierścień o średnicy ok 2 cm, który łatwo przymocujesz do obroży swojego zwierzaka.


*Kolekcja została od podstaw zaprojektowana i wykonana w Polsce, w pracowni BY ILO. Każdy egzemplarz adresówki pakujemy w bawełniany woreczek prezentowy z logo marki

BOKSER - GRAWEROWANA ADRESÓWKA W KSZTAŁCIE TWOJEGO PUPILA

79.00 PLN
loading...