Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE CAT MOM 15% kod rabatowy SUMMERSALE

Trzy najlepsze spersonalizowane prezenty z grawerem dla młodej mamy

Narodziny dziecka to najwspanialsze chwile każdej zakochanej pary. W tych momentach warto pamiętać, o młodych mamach, które wchodzą w całkiem nową rolę w swoim życiu.

Od koleżanki, partnera, czy rodziny - spersonalizowany prezent od by ilo na pewno poprawi humor i doda siły każdej młodej mamie. Proponujemy trzy najlepsze prezenty dla świeżo upieczonych mam: 

Trzecie miejsce: czerwony brelok do wózka z zawieszkami z grawerem

Bez wątpienia najpiękniejsze breloki, jakie widzieliście. Ręcznie szyte z cudownych, fakturowanych, różnobarwnych skór. Ze srebrnymi, lub pozłacanymi okuciami. W kształcie ślicznego serca o wymiarach ok. 6 x 6 cm.

Do breloka można dobrać dowolną zawieszkę by ilo w wersji srebrnej lub pozłacanej, którą ozdobisz pięknym, indywidualnym grawerem. Brelok zapakowany będzie w miętowy woreczek by ilo lub pudełeczko ozdobne sygnowane logiem by ilo. Proponujemy brelok nosić do kluczy lub przywiesić do wózka w dowolnym miejscu.

Drugie miejsce: Ochronna czerwona nitka

Ten prezent należy traktować z przymrużeniem oka, bo czerwona nitka ma tyle zwolenników, co i osób podchodzących do tematu sceptycznie. Nie zmienia to jednak faktu, że tradycja czerwonej, ochronnej nitki jest dużo starsza niż może się wydawać. Pokochana przez celebrytów, noszona przez tysiące ludzi na całym świecie, czerwona nitka ma chronić Ciebie i Twoją rodzinę przed tzw. złym okiem - czyli nieprzychylnym spojrzeniem osób trzecich - zazdrosnych i złośliwych, które to mogą wywoływać pechowe wydarzenia. Czerwona nitka chroni Ciebie i Twoją rodzinę.

Pierwsze miejsce: naszyjnik z diamentowych kuleczek z zawieszką w kształcie smoczka

Smoczek - kształt znany na całym świecie, który jednoznacznie kojarzy się z macierzyństwem. Cudowny naszyjnik, który wywołuje najpiękniejsze emocje. Wykonany ze srebra próby 925, występuje także w wersji pozłacanej. Pakowany w miętowy woreczek by ilo lub opakowanie prezentowe.

by ilo