Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE CAT MOM 15% kod rabatowy SUMMERSALE

Skórzane breloki z grawerem - nietuzinkowy prezent dla niej i dla niego

Skórzane grawerowane breloki - nietuzinkowy prezent dla niej i dla niego

W by ilo stawiamy na jakość. Od początku istnienia naszej marki (to już prawie 5 lat!) chcieliśmy jak najwięcej rzeczy produkować w swojej pracowni, tak żeby mieć jak największy wpływ na jakość naszych produktów. I tak od pierwszego kształtu zawieszki, jest już ich ponad 150! Nie mamy jednak zamiaru spowolnić tempa, więc wciąż wprowadzamy nowe produkty.

Kolejnym segmentem produktów,w których chcemy dokonać małej rewolucji są skórzane breloki z grawerem.

Wybraliśmy najpiękniejsze skóry naturalnej, jakie istnieją (naprawdę :-) ) - cudowne, wyraziste kolory i piękne fakturowane tekstury. Zaprojektowaliśmy zawieszkę z naszą nazwą i miejscem, gdzie doczepiamy kolejne zawieszki, na których grawerujemy Wasze dedykacje. Brzmi wspaniale prawda? I tak to też wygląda. Wspaniale. 

Opracowaliśmy dwa kształty grawerowanych breloków - serduszko i prostokąt, które szyjemy ręcznie ze skór naturalnych

Tak jak, serduszko polecamy jako dodatek dla Pań, tak breloczek prostokątny jest odpowiedni zarówno dla Pań, jak i Panów (potwierdzone info - od Panów w pracowni :-) ). Breloczek może mieć zastosowanie zarówno jako tradycyjny organizator kluczy, ale także jako dodatek np. do wózka dziecięcego. 

Breloki pakowane są w pudełeczka by ilo lub miętowa woreczki - breloki by ilo to idealnie zapakowany i idealny pomysł na prezent dla każdego i na każdą okazję.

A teraz czas na galerie :)

by ilo