Kreatory biżuterii - wszystkie zawieszki -15% -15% użyj kodu: SUMMERSALE CAT MOM 15% kod rabatowy SUMMERSALE

Przegląd zawieszek by ilo - słoneczko z grawerem

Słoneczko - zawieszka by ilo do grawerowania

Biżuteria by ilo wyróżnia się grawerem. Grawer to nasza pasja, którą nieustannie rozwijamy. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście urządzeń grawerujących, dzięki którym możemy wygrawerować każdy tekst, grafikę, czy obrazek.

To co nas wyróżnia, to również zawieszki. Zawieszki by ilo produkowane są od podstaw w naszej pracowni. Początek prac to pomysł na bransoletkę, naszyjnik, kolczyk czy pierścionek. Następnie wykonujemy szkic, który przenoszony jest drukarką 3d do fizycznej formy. Jeśli prototyp zawieszki odpowiada pomysłowi twórcy, następują kolejne etapy produkcji - powstają zawieszki, które następnie przechodzą długotrwałe etapy szlifowania, polerowania i galwanizowania. To co pozostaje, to pomysł klienta na grawer, grawerowanie i wysyłka. To wszystko dzieje się codziennie w naszej pracowni :-) 

Słoneczko to zawieszka, która powstała w okresie letnim, kiedy nasza gwiazda była najwyżej na niebie. Chociaż jest też często kupowana w okresie zimowym, kiedy jest go najmniej. Słoneczko ma około 20 mm średnicy i pomieści maksymalnie 5-6 słów grawera na każdą ze stron. 

Bransoletka ze znakiem nieskończoności i słoneczkiem -kliknij tutaj.

by ilo